Nacházíte se v sekci Soukromé inzeráty, které jsou zařazené do jednotlivých kategorií.
Jednotlivé inzeráty jsou zobrazené do doby jejich prodeje, nebo max. 1 měsíc od uveřejnění. Inzeráty nelze na těchto stránkách vkládat automaticky pomocí formuláře. Pokud chcete vložit inzerát, odešlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. text inzerátu s přiloženými fotografiemi. Inzerát bude do tří dnů zveřejněn.

Podmínky pro uveřejnění inzerátu:

  1. Inzeráty propagující násilí, rasovou nesnášenlivost, inzeráty pornografického charakteru, inzeráty, které jsou v rozporu s právními předpisy, dobrými mravy, veřejným pořádkem a/nebo inzeráty na zboží, jehož prodej je zakázán či omezen či které bylo získáno v rozporu s právními předpisy nebudou zveřejněny.
  2. Pokud se jedná o inzerát k prodeji a/nebo nákupu zboží a/nebo poskytnutí služby, kde je nutné schválení, koncese nebo jiné povolení, bude muset Inzerent prokázat, že mu bylo takové schválení, koncese nebo jiné povolení uděleno.
  3. Text inzerátu ani soubory připojené k inzerátu nesmí obsahovat obchodní sdělení, reklamu, URL adresu/adresy, emailovou adresu/adresy, telefonní číslo/čísla, číslo bankovního účtu ani jakékoli jiné kontaktní či identifikační údaje fyzických a právnických osob. Dále nesmí být zveřejňovány inzeráty obsahující kontaktní údaje na fyzické a právnické osoby nebo internetové stránky mimo místa pro tyto údaje určená.
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit inzeráty, které jsou v rozporu s jeho právy a oprávněnými zájmy či právy a oprávněnými zájmy třetích osob.